Estetikkart – Taksitli estetik
Giriş
TR EN

Tanıtım filmimizi daha izlemediniz mi ?

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler tarafından sıkça sorulan sorular aşağıda listelenmiştir. Aklınıza takılan sorular için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sağlık Turizmi süresince, misafirlerimize sağlık hizmet paketleri ve VIP platinum hizmeti sunan bir avantaj kart asistanlık hizmetidir.

Hemen Başvur.

Sağlık turizmi, sağlık hizmeti almak amacı ile farklı ülkelere tedavi amaçla yapılan seyahatlere denir.

Türkiye, sağlık turizminde tercih edilen ülkeler arasında Dünya 3’üncü olarak yer alıyor. Her yıl yüz binlerce kişi, tedavi olmak, sağlık hizmetlerinden yararlanmak, hem de tatil yapmak için Türkiye tercih ediyor.

Estetik Kart yazılımı, son sistem yazılım altyapısı ile dünyaca ünlü doktorların çalıştığı sağlık kuruluşları ile tam entegre çalışmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz almak istedikleri sağlık hizmeti ile ilgili tüm sorularını bize sorabilir ve ayrıca deneyimli ekiplerimiz de en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapıp bu kaliteli hizmeti size en uygun fiyat ile almanızı sağlamak için müşteri hizmetleri birimimiz hazırda beklemektedir.

Almış olduğunuz tıbbi hizmetin kapsamına bağlı olarak iyileşme süreciniz değişkendir. Bu noktada gerekli süreyi sizle durumunuzu istişare eden doktorumuz belirleyecek ve operasyon öncesi size bildirecektir.

Estetik Kart Asitanlık hizmeti olarak, iletişim ihtiyacınız durumunda, dilinizi iyi konuşabilen, sosyal ve kültürel özelliklerinizi bilen profesyonel bir tercüman size eşlik edecektir.

Sağlık probleminizle, ilgili olan her türlü belge, rapor, bilgi içeren dokümanları (varsa orijinalleri) getirmeniz durumunda kesin tanı ve tedavi süreci hızlanacaktır.

Sağlık Turizmi için ülkemizi tercih eden misafirlerimize karşılama-uğurlama / tranfer / konaklama / tedavi süreçlerinde üst düzey kişiselleştirilebilir hizmet paketlerine VIP Platinium Hizmetler denir. Bu hizmetleri uygun ödeme şartları ile tedavi paketinize yansıtabilir ve VIP Platinium Hizmetleri Estetik Kart ayrıcalığı ile alabilirsiniz.

İnternet sitemizdeki hızlı başvuru formunu eksiksiz doldurarak bize gönderdiğinizde başvurunuz uzmanlarımız tarafından değerlendirilir. Talebinizin sonucu tarafınıza SMS veya E-Mail yolu ile bildirilir

18 yaşını doldurmuş herkes Estetik karttan yararlanabilir.