Estetikkart – Taksitli estetik
Giriş
TR EN

Tanıtım filmimizi daha izlemediniz mi ?

Hakkımızda

Estetikkart özel sağlık harcamalarınız 24 aya kadar taksitlendiren; mülki ve resmi hakları; Taksit Kart Bireysel ve Kurumsal Asistans Pazarlama AŞ ye ait bir asistanlık kart hizmetidir.

Estetik kart tedavi beklentilerini ileri tarihe atmak zorunda olan estetik ve diş tedavi hastalarının her türlü estetik-plastik cerrahi, diş ve kaplama saç ekimi tedavileri için 24 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlamaktadır.

En yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Estetik kart, estetik kart üye iş yerlerin de estetik operasyon, diş tedavileri ve saç ekimi yaptırmak isteyenlerin hayallerinin ertelenmesini engelliyor. Saç ekimi, estetik operasyon diş tedavilerini yaptırmak isteyen ve taksitli ödemek isteyenler sadece kimlik numaralarıyla 5 dakikada online başvuru yaparak işlemin sonunucu öğrenebiliyorlar. Estetikkart anlaşmalı üye iş yerlerin de, saç ekimi, estetik operasyonu diş tedavileri yaptıracak müşteriler Estetikkartin 24 aya varan taksit seçeneklerinden hiçbir dosya masrafı ödemeden ve uygun geri ödeme koşullarıyla taksitlendirme yapabileceklerdir.

Sağlık harcamalarınızda sadece taksit değil ödediğiniz sağlık harcamasından puan kazanır kazandığınız puanları tedavi ve uçak bileti otel gibi harcamalarinız da kullanabilirsiniz. Estetik kartı sadece sağlık harcamaların da değil uçak bileti Otel tatil paketleri harcamalarınızda da 24 aya kadar taksit imkanından yararlanarak kullanabilirsiniz.

Biz sizi arayalım

yada

Diğer hizmetlerimiz